Одесса Live

Одесса готова принять участников ЕВРО 2012


2006-10-03

Делегацию УЕФА в Одессе ожидают в конце ноября текущего года


Одеса готова прийняти учасників ЄВРО 2012.

Одеса є серед міст України, які активно готуються взяти участь у другому етапі тендеру на право проведення Чемпіонату Європи по футболу у 2012 році. У першому турі учасниками були українські міста Львів, Київ, Дніпропетровськ, Донецьк. Попередньо був підготовлений електронний довідник про Одесу (документальний фільм та електронний варіант презентації), які були надіслані до Києва. В українському причорноморському місті представницьку делегацію УЕФА очікують наприкінці листопада поточного року. Але, вже сьогодні стало відомо, що підготовлені мерією Одеси документи і презентація стали найкращими у порівнянні з тим, що представили інші міста України.

Про це повідомила заступник Одеського міського голови Тетяна Фідірко. За її словами, питання про участь Одеси у тендері було на порядку денному ще два роки тому, але попередня міська влада нічого не зробила для підготовки необхідної документації.

Тетяна Фідірко переконана, що проведення в Одесі етапів Чемпіонату Європи по футболу значно підвищить інвестиційний рейтинг Південної Перлини, розширить міжнародні зв”язки. „Найголовніше – це позитивні настрої усіх одеситів. Попередньо проведене управлінням інформації міськради опитування серед одеситів свідчить про те, що більшість мешканців міста підтримують ідею проведення Чемпіонату ЕВРО – 2012 в Одесі. Ми пам”ятаємо і про фінансові прибутки, які отримає Одеса у разі реалізації цих планів”, сказала заступник Одеського міського голови.

Начальник управління фізкультури і спорту Одеської міськради Лариса Терьохіна повідомила, що міські голови п”яти українських міст у складі урядової делегації, яку швидше за все очолить віце-прем”єр Дмитро Табачник, вже запрошені відвідати штаб квартиру УЕФА у Швейцарії. Візит відбудеться від 25 до 27 жовтня поточного року. Л. Терьохіна переконана, що у разі проведення в Україні ЄВРО 2012 – країна зробить великий крок у напрямку реалізації євроінтеграційних стратегічних завдань. Значні прибутки надійдуть до державного та місцевого бюджетів.

Шестирічний цикл підготовки до проведення Чемпіонату Європи передбачає будівництво і реконструкцію автошляхів, готельних комплексів, розвиток туристичного бізнесу. „Дуже важливо зрозуміти ці переваги і належним чином сформувати громадську думку”, зазначила Лариса Терьохіна. Вона висловила сподівання на підтримку регіональних засобів масової інформації.

Віце-президент одеського футбольного клубу „Чорноморець” Олег Марус переконаний, що проведення ЄВРО 2012 в Україні стане поштовхом для економічного розвитку країни. В Одесі вже триває плідна підготовча робота. Саме нинішній міській владі вдалося зробити все необхідне для повернення причорноморського міста до участі у представницькому міжнародному тендері. „Шанси на перемогу у Одеси є. Щодня вони міцнішають. Відомо, що Італія переживає сумний корупційний скандал, пов’язаний з футбольною темою. А це наш конкурент. Угорщина - неспокійна країна. Отож, Україна і Польща мають значні переваги”, повідомив віце-президент клубу „Чорноморець”.

Під час візиту до Одеси делегації УЕФА представники міськвиконкому планують розповісти їм про реальні плани підготовки до участі у ЄВРО – 2012. По перше, це реконструкція Міжнародного аеропорту „Одеса”. Необхідна концепція вже існує. Нині триває підготовка над електронним довідником, який представить усім його глядачам як виглядатиме Одеський аеропорт у 2012 році. Значна робота планується навколо концепції реконструкції стадіону „Чорноморець” (планується залучити до цієї роботи партнерів з Німеччини та Голландії). База для тренування вже сьогодні готова прийняти не дві – три , а вісім команд, які прибудуть до Одеси у разі перемоги на тендері. В проекті розвитку міста є і будівництво кількох п’ятизіркових готельних комплексів.


Источник: odessa.ua


Новости Одессы

Новости Одессы Одесса, история Погода Одесса Достопримечательности Одессы
Знаменитые одесситы Одесса фото Вузы Одессы Про Одессу
Песни про Одессу Обратная связь Карта сайта Одесса, памятники