Одесса Live

Турция заинтересована в инвестиционных проектах Одессы


2007-09-07


Таку інформацію оприлюднив під час зустрічі з мером Одеси Едуардом Гурвіцем Генеральний консул Турецької республіки в Одесі Ренан Шекероглу.
Зустріч відбулась у зв'язку із завершенням дипломатичної місії пана Консула в Одесі.

Ренан Шекероглу висловив задоволення з приводу зростання інвестицій Туреччини, спрямованих на реалізацію різноманітних проектів як в Одесі, так і в Україні в цілому. «Наші країни об'єднує Чорне море. Особливу важливість наша співпраця набуває в контексті реалізації концепції європейської інтеграції України і Туреччини. Перспективи для двосторонньої співпраці є, і я переконаний, що вони вагомі».

Генеральний консул Турецької республіки в Одесі повідомив, що наразі між Україною і Туреччиною особливо пожвавилася співпраця в галузях економіки і торгівлі. Якщо у 2001 році торговельний обіг між обома країнами складав один мільярд доларів – цього року він сягнув п'яти мільярдів доларів США.
До потенційних можливостей України, і зокрема, Одеси зростає зацікавлення турецьких інвесторів. У розвиток України спрямовано близько мільярда доларів турецьких інвестицій.

Ренан Шекероглу назвав Одесу «справді європейським містом, яке виходить на нові ступені свого розвитку. Процеси оновлення міста, ремонт історичної частини і культурних пам'яток викликають захоплення у туристів з Туреччини. Одесити мають реальні можливості для підвищення життєвого рівня. Міська влада відіграє тут особливу роль».
Поважний гість висловив надію на пожвавлення побратимських взаємин між Одесою та Стамбулом.

Генеральний консул Турецької республіки задоволений також і тим, що Одеса потрапила до переліку міст, які прийматимуть футбольні матчі Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. «Процес підготовки до проведення Чемпіонату цікавить турецьких інвесторів, які опікуються будівництвом автошляхів, готелів. Консульство Туреччини в Одесі готове брати участь у цьому процесі. Якщо станеться так, що у 2012 році в рамках Чемпіонату відбудеться гра між українськими та турецькими футбольними командами – де б я не був, я обов'язково на цей матч до Одеси приїду», - повідомив Ренан Шекероглу на зустрічі з Едуардом Гурвіцем.


 
Новости Одессы

Новости Одессы Одесса, история Погода Одесса Достопримечательности Одессы
Знаменитые одесситы Одесса фото Вузы Одессы Про Одессу
Песни про Одессу Обратная связь Карта сайта Одесса, памятники